В Ужгороді за дві години проти COVID-19 щепили 135 людей

Опубліковано:

працюватиме він щосуботи та щонеділі. Для вакцинації використовують вакцину CoronaVac від Sinovac Biotech. Засобами індивідуального захисту, санітайзерами тощо Центр забезпечує Ужгородська міська рада. Одна із мобільних бригад – лікарі Ужгородського міського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Центр вакцинації працює на Студентській набережній, 8, у фоє на другому поверсі ПАДІЮНу. Запрацював сьогодні, 19 червня, о 9:00. За перші 2 годину роботи лікарі – а працюють 3 мобільні бригади – щепили 135 людей.

Більшість вакцинованих – ужгородці, є й жителі Перечинщини та Ужгородського району. Провакцинуватися можуть всі охочі, найперше – громадяни, які записалися до листа очікування вакцинації проти COVID-19 в додатку чи через сайт “Дія”.

Спочатку людей, які прийшли вакцинуватися від коронавірусу, скеровують до реєстратора, який перевіряє попередній запис людини на щеплення. Далі – стіл, де людина підписує згоду на вакцинацію.

Після оформлення паперової згоди людину оглядає лікар. Лише після висновку про стан здоров’я та готовність до вакцинації відбувається щеплення.

Після введення вакцини людина потрапляє в зону очікування. Тут усі вакциновані мають перебувати впродовж 20-30 хвилин. Якщо погіршиться самопочуття – на місці є лікарі, які готові надати допомогу.Кожному, хто отримав щеплення, видають друковану пам’ятку, де зазначена інформація про наступне щеплення.

Завтра, 20 червня, Центр також працюватиме із 9:00 до 17:00. Нагадуємо, працюватиме він щосуботи та щонеділі. Для вакцинації використовують вакцину CoronaVac від Sinovac Biotech. Засобами індивідуального захисту, санітайзерами тощо Центр забезпечує Ужгородська міська рада.

Одна із мобільних бригад – лікарі Ужгородського міського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Про Захід