В Ужгороді вивіска на будівлі на площі Шандора Петефі,1 встановлена незаконно (Фото)

Опубліковано:

Управління містобудування та архітектури повідомляє, що паспорт опорядження фасаду будинку на пл. Шандора Петефі, 13 (нежитлові приміщення 1-го поверху) не погоджувався, технічний паспорт вивіски також не погоджувався та не реєструвався. 
Паспорт опорядження фасаду – документ, яким фіксується архітектурне та колористичне вирішення.

Паспорт включає фотофіксацію існуючого стану будівлі, перелік запланованих робіт, креслення фасаду, матеріали оздоблення фасаду, загальний вигляд елементів оздоблення (ДСТУ Б А.2.4.-7:2009). Цей документ повинен бути погоджений головним архітектором міста, а також підлягає погодженню з відповідним органом з питань охорони культурної спадщини (управління культури ЗОДА), оскільки будинок знаходиться в історичному ареалі міста.

Житловий будинок на пл. Шандора Петефі, 13 розміщений на території історичного ареалу міста, пам’ятки містобудування місцевого значення «Комплекс Замкової гори», занесений до списку щойно виявлених об’єктів архітектури (житловий будинок поч. ХХ ст.) згідно з наказом управління культури ЗОДА 18.07.2011 № 01-05/106. 

Працівники управління муніципальної варти Ужгородської міської ради провели перевірку та склали протокол. Відповідно до статті 30 Закону України “Про охорону культурної спадщини” про бездіяльність власника нежитлових приміщень 1-го поверху на пл. Шандора Петефі, 13 повідомлено управління культури ЗОДА, інформує Ужгородська міськрада.

Про Захід