Події Регіональні Новини

В Ужгороді вшанували учасників бойових дій на території інших держав (Фото)

Сьогодні, 15 лютого, біля пам’ятника «Скорботної матері» на Православній набережній в обласному центрі відбувся мітинг, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-й річниці виведення радянських військ із Афганістану.

Рівно 31 рік тому, 15 лютого 1989 року, став днем, коли скінчився рахунок смертям наших солдатів в афганській війні, горнило якої пройшли 3049 закарпатців. На жаль, 53 із них не повернулися до батьків, молодих дружин і дітей. П’ять наших земляків зникли безвісти, 63 повернулися інвалідами.

Під звуки метронома учасники мітингу схилили голови у пам’ять про полеглих.

Керівники області нагородили заслужених «афганців» Почесними грамотами облдержадміністрації та облради, а міський голова Ужгорода вручив ветерану Андрію Санарову ордер на квартиру.

Відтак, під тужливу мелодію учасники мітингу поклали вінки і квіти до пам’ятника «Скорботної матері». Прозвучав Державний Гімн України, а салютна група здійснила кілька залпів у пам’ять про полеглих у боях земляків. Меморіальні заходи сьогодні також відбулися в інших містах області.

Пресслужба Закарпатської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

36 + = 44