Регіональні Новини Соціум

В Ужгороді вшанували пам’ять полеглих Героїв (Відео)

Уже 5 років як чоловік Людмили Коханої загинув на Сході України. Жінка розповідає: з дочкою часто згадують про нього. Уже звикли, що коханого чоловіка і батька поруч немає. Та родина пишається своїм захисником.

Людмила КОХАНА

дружина загиблого військовослужбовця 

Я вже навчилася все робити сама. Але в мене є донька. Це моя підтримка, як завжди ми заради дітей робимо можливе і неможливе. Навчилися згадувати з величезною вдячністю і повагою наших хлопців. Вчимося менше плакати, більше радіти життю.

А це Інна Балог. Жінка 12 років служить у Збройних силах України. ЇЇ чоловік, кадровий офіцер Василь Балог, віддав своє життя за Україну на Донбасі. Героїчно загинув під час кулеметного обстрілу. Тоді їхньому меншому синочку Кирилку було всього півтора рочки. У зоні АТО неодноразово була і сама жінка-військовик. Інна Балог з упевненістю каже – готова знову їхати на Схід боронити країну від агресора.

Інна БАЛОГ

військовослужбовець обслуговування кулеметного відділення ЗСУ

Надіюся, що у недалекому майбутньому це жахіття, інакше не можна це назвати, ця війна, вона закінчиться. Жінки наразі у нас виконують обов’язки на рівні з чоловіками.

У День захисника вшанувати пам’ять полеглих на пагорб Слави прийшли військові, волонтери та небайдужі громадяни. Всього із Закарпаття за свою Україну, за офіційними даними, полягли 73-и Герої, 14-ть поховані в Ужгороді. Усі присутні моляться за воїнів та кожного згадують  поіменно.

Священики освячують прапори, під якими Герої воювали та під якими загинули. Містяни кажуть: хочуть миру, але тільки після перемогою.

Галина ЯРЦЕВА

координатор Руху підтримки закарпатських військовиків

Так чи інакше люди пам’ятають, люди вдячні і це дає нам додаткових сил, щоб ми продовжували свою боротьбу. Тому що війна, на жаль, не закінчилась. Вона триває і ми маємо боротися разом з нашими військовими. Кажуть, що потрібно бажати миру, але мир, так як зараз його пропонують, на умовах капітуляції – це не про нас. Нам потрібна перемога

Більше у відео УжІнформ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 5 =