В Ужгороді впроваджуватимуть програму “Поліцейський офіцер громади” (Фото)

Опубліковано:

Впровадження міської програми «Поліцейський офіцер громади» обговорили під час зустрічі міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, начальник Ужгородського районного управління поліції, полковник поліції Олег Янчинський, заступник начальника управління поліції з превентивної діяльності, підполковник поліції Тарас Соханич.

Проєкт «Поліцейський офіцер громади» – це ще один крок у реформі Національної поліції України, мета якого забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, який не тільки працюватиме на території цієї громади, але й житиме там, звітуватиме не тільки перед керівництвом, а й перед самою громадою.

Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

Міська програма, проєкт якої розглядатимуть на засіданні виконкому Ужгородської міськради, передбачає посилення взаємодії поліції та органу місцевого самоврядування.

Проєкт Програми «Поліцейський офіцер громади» на 2023 рік розглянуть найближчим часом і на депутатських комісіях, а згодом і сесії Ужгородської міської ради.

Ужгородська міська рада

Про Захід