В Ужгороді відкрили меморіальну дошку Герою (Фото)

Опубліковано:

Він мріяв стати перекладачем японської мови – до отримання такого бажаного диплома залишався один рік, мав багато планів на майбутнє, але здійснитися його мріям не судилося. Ігор Воєводін загинув у 20 років, захищаючи Україну від російських окупантів.

Із перших днів повномасштабного вторгнення росії Ігор добровільно пішов у територіальну оборону Києва, а згодом долучився до військового формування Національної гвардії України «Азов» – 12 БрСпП. Загинув біля Кремінної на Луганщині 19 серпня 2023 року.

Щоб зберегти пам’ять про Героя, у стінах Ужгородського ліцею ім. Т. Г. Шевченка, де Ігор навчався, нині відкрили памʼятну дошку.

На відкриття дошки прийшли батьки, дружина, близькі, однокласники, школярі та вчителі. Директорка ліцею Любов Попович пригадала, що Ігор любив навчальний заклад, любив Ужгород, додала, що робитимуть усе, щоб зберегти пам’ять про свого випускника.

Міський голова Богдан Андріїв висловив щирі співчуття батькам Олегу та Тетяні Воєводіним, наголосив, що кожен із загиблих воїнів повинен залишитися в пам’яті, а вдячність за їхні подвиги – жити у серцях кожного з нас. Вічна шана воїну!

Ужгородська міська рада

Про Захід