В Ужгороді відкрилася художня “квіткова” виставка Людмили Курти-Стегун (Фото)

Опубліковано:

У виставковому залі Закарпатського музею народної архітектури та побуту відкрилась виставка робіт Людмили Курти-Стегун.

На виставці представлено 21 роботу, що репрезентують творчість Людмили-Курти за останні два роки. Провідним мотивом у запропонованій експозиції є квіти.

Людмила Курта-Стегун представила ряд портретів, серед яких «Мама з дитиною». Ця робота показує нам любов до життя, любов до дітей, любов до рідної землі. Кожна робота, представлена на виставці, спрямована на дарування радості людям, якої так сьогодні бракує нам всім.

На відкритті виставки з біографічними даними та короткою характеристикою запропонованої експозиції всіх присутніх ознайомив Василь Коцан, доктор історичних наук, директор музею. З вітальним словом виступили Євген Тищук – заслужений артист України, директор департаменту культури, національностей та релігій Закарпатської ОВА; Василь Барановський – заслужений працівник культури України, заступник директора Закарпатського обласного організаційно-методичного центру культури; Василь Вовчок – член Національної спілки художників України; Михайло Белень – заслужений художник України; Сергій Федака – доктор історичних наук, професор УжНУ. З музичним привітанням до всіх присутніх виступив Вокальний ансамбль викладачів КЗ «Школа мистецтв Середнянської селищної ради», виконавши «Молитву за Україну». Приємним сюрпризом для авторки виставки стала музична композиція «Пісня» від сина Даніела.

Роботи майстрині можна придбати. Частина коштів від продажу буде перерахована мисткинею на потреби ЗСУ.

Ужгородський скансен

Про Захід