В Ужгороді відбувся турнір із боксу на Кубок Святого Миколая (Фото)

Опубліковано:

Участь у традиційних змаганнях цьогоріч взяли 100 молодих спортсменів із різних куточків Закарпаття, а також Івано-Франківської області.

Розпочали турнір із Гімну України, хвилиною мовчання вшанували полеглих у війні захисників.

На офіційному відкритті змагань учасників привітали міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, начальниця управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради Алла Чернобук, начальник управління молоді та спорту департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації Олег Муртазін, Президент федерації боксу Закарпатської області Микола Жолтані.

Міський голова Богдан Андріїв подякував батькам і тренерам, представникам федерації боксу за той внесок, який роблять для розвитку молоді, наголосив, що пишається учасниками турніру, бо вони щоденно працюють над собою, розвиваються, долають усі труднощі та досягають висот, подякував захисникам за можливість проводити такі змагання.

Справжньою згуртованою родиною назвала боксерів краю начальниця управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради Алла Чернобук, побажала учасникам перемог і нових звершень.

Далі розпочали змагання. Поєдинки проводили серед юнаків 13-14 років та молодших спортсменів.

Організатори змагань дякують ТОВ  «Промінвест – Мукачево» за солодкі подарунки для учасників турніру.

Про Захід