В Ужгороді відбувся регіональний форум «Реформування харчування»

Опубліковано:

Виклики, досягнення, перспективи». Керівники районних військових адміністрацій, очільники міст, громад, керівники місцевих органів управління освітою обговорювали питання харчування дітей у навчальних закладах.

Від Ужгородської міської ради участь у форумі взяли Іван Завидняк – заступник міського голови Ужгорода , начальниця управління освіти міськради Natalia Baraniuk і начальниця відділу шкіл та дошкільних закладів управління освіти міськради Олена Габор.

Як відомо, з 2020 року в Україні з ініціативи першої леді країни Олени Зеленської розпочалася реформа шкільного харчування, одна з цілей якого – привчити дітей із раннього віку до здорового харчування.

💬Іван Завидняк поінформував, що в Ужгороді працюють 27 шкіл, де навчається 16 558 учнів, багато з яких мають право на пільгове харчування. Впродовж 2022-2023 років для 12 закладів загальної середньої освіти закупили нове обладнання для їдалень та харчоблоків на понад 765 тисяч гривень, у двох – провели ремонт. Додав, що робота із модернізації їдалень і харчоблоків у міських комунальних закладах освіти триває.

Заступник міністра освіти й науки України Андрій Сташків, який онлайн привітав присутніх на форумі, зазначив, що одна гривня, вкладена в харчування школяра, пізніше повернеться 9 гривнями у сектори промисловості та охорони здоров’я у вигляді податків та зменшення витрат на лікування.

Обговорили на зібранні подальше осучаснення харчоблоків закладів освіти, важливість збалансованого та здорового харчування, питання фінансування та закупівель, кадровий потенціал сфери.

Ужгородська міська рада

Про Захід