Закарпатські новини Останні новини Соціум

В Ужгороді відбулася сесія міськради: розглянуто 13 земельних питань

13 проєктів рішень, що стосувалися «земельних» питань, розглянули сьогодні на сесії депутати Ужгородської міської ради.

Зокрема, надали учасникам бойових дій, юридичним та фізичним особам дозволи на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, а також їх затверджень.

19 учасникам бойових дій затвердили проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок із подальшою передачею їх у власність.

Рішеннями депутатів також надано згоди на складання та затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), поновлено дію договорів оренди земельних ділянок.

Підтримали на сесії й один проєкт рішення про приватизацію земельних ділянок шляхом викупу.

Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради надали згоду на складання технічної документації із землеустрою щодо об’єднання трьох земельних ділянок в одну для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення на вул. Марії Заньковецької з подальшою реєстрацією комунальної власності («Кірпічка»).

У зв’язку із реконструкцією будівлі обласної клінічної лікарні імені Андрія Новака депутати Ужгородської міськради погодили укладання договору суперфіцію (право користування земельною ділянкою для будівництва певних видів споруд чи будівель) на безоплатне користування земельною ділянкою на вул. Капушанській, 22 – для реконструкції будівлі КНП «Закарпатська обласна клінічна лікарня імені Андрія Новака» Закарпатської обласної ради під відділення перинатології, акушерства та гінекології.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

24 − = 17