В Ужгороді відбулася культурно-мистецька акція «Жива спадщина» (Фото)

Опубліковано:

За ініціативи Обласного організаційно-методичного центру культури та за підтримки департаменту культури і Закарпатської ОДА-ОВА у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту вдруге відбулася культурно-мистецька акція «Жива спадщина».

Відкрив захід директор департаменту культури Закарпатської ОДА-ОВА, заслужений артист України Євген Тищук – він привітав учасників та гостей дійства, а також вручив подяки громадам, які зберігають і передають з покоління в покоління елементи нематеріальної культурної спадщини.

«Живу спадщину» представили 11 територіальних громад краю. Гості заходу мали можливість ознайомитися з художнім ткацтвом, приготуванням ріплянки, боґрачу, раковецької начинки, скуштувати бринзю і не тільки. І все це під супровід народної музики у виконанні фольклорних та народних колективів з різних куточків області.

Також представили вироби з Національного Переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України – «Ізянське лозоплетиво» та «Гуцульську бриндзю».

Захід проводиться з метою збереження нематеріальної культурної спадщини Закарпаття, просування туристичного потенціалу регіону та підтримки майстрів народних художніх промислів.

Під час дійства проводився збір коштів на підтримку Збройних Сил України.

Департамент культури Закарпатської ОВА

Про Захід