Відео Останні новини Регіональні Новини

В Ужгороді відбулась #Капуркова_книжка_5 (Фото, відео)

Про це розповіла у соцмережах Євгенія Напуда, своєрідно підсумувавши день.

Такий день чудовий і продуктивний сьогодні видався. Хочеться з вами поділитися тезисно позитивними емоціями, бо негативу нам і так щодня вистачає.

Отже:

–  #Капуркова_книжка_5 відбулась успішно, як і всі попередні. Дякую моїй колезі Неля Остапів, яка її, власне, і придумала та й взагалі надихнула нас нові форми роботи.

– Своєрідним способом підтримали акції захисту української мови, що пройшли сьогодні у багатьох містах України. Маски “Мовчу українською”, що розроблені в рамках нового бібліотечного проєкту “Студія друку літературних цитат” ви вже, мабуть, бачили ( якщо ні – перегляньте мою стіну). Дякую Мирослав Качур, що оперативно втілив у життя наш задум.

– На бібліотечну подію, як завжди першими відреагували журналісти. Низький уклін вам і подяка, дорогі друзі, що завжди надаєте нам медіасупровід. Катерина Ірха Мирослава Гараздій Ruslana Hostiuk. Якщо не помиляюсь, то у нас були загалом 4 телеканали, але я не всіх застала, бо…

– …Бо була на прямому етері на Суспільне радіо “Ужгород”, де у програмі “Акцент полудня” 20 хвилин розповідала Наталія Шпак та George Wheaten про те, як бібліотека задовольняє культурні та інформаційні запити користувачів в умовах карантину.

– Ще ми тестували, як сприймають відвідувачі вироби нашої “Студії друку літературних цитат”. Ідею студії народжували ми з Мар’яна Грігаш. Зайшло на ура, далі буде. Рухаємось у напрямку розвитку нової інноваційної послуги.

– Нарешті відбулись довгоочікувані зустрічі з чудовими людьми, які завжди підтримують наші ініціативи і люблять книги, читання, бібліотеки і нас, звісно. Iryna MatsepuraОлександр Білак дякуємо за поповнення наших фондів і за багаторічну співпрацю і дружбу.

– Не оминули нас відомі закарпатські письменники і письменниця, які є традиційними відвідувачами “Капуркової книжки” – Олександр ГаврошTanya LiteratiРоман Офіцинський. Спасибі за підтримку!

– Ми зробили кілька відео-стрімів зі сторінки нашої бібліотеки Закарпатська Обласна Універсальна Наукова Бібліотека ім.Ф.Потушняка завдяки нашому папараці Nadiia Yablonska

– І на завершення. Все це не було б можливо, якби не потужна підтримка нашої керівниці, яка завжди відгукується на наші, часом божевільні ідеї. Олена Канюка, дякуємо, що “дихаєте з нами одним повітрям”.

– А далі буде ще багато цікавого… Слідкуйте за анонсами. Ми вас любимо і стараємось для вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 1 =