В Ужгороді відбудеться «Варениковий батл»

Опубліковано:

В Ужгороді відбудеться «Варениковий батл», метою якого є зліпити щонайменше 2023 вареники з сиром, щоб пригостити ними поранених захисників.

Коли: 17 березня о 12.00.

У кулінарному змаганні візьмуть участь 4 волонтерські команди.

Організатори: Рух підтримки закарпатських військових.

Дружній «батл» має на меті об’єднати волонтерські групи, адже разом можемо набагато більше, ніж поокремо. До речі, гасло Руху саме про це: разом – сила! Ну а з любов’ю зліплені вареники додадуть сил нашим героям – упевнені волонтери.

Запрошуються усі бажаючі, у п’ятницю, 17 березня, о 12.00 (збір команд 11.30) в Ужгородському вищому професійному училищі торгівлі та технологій харчування (вул. Капушанська, 142).

Команда-переможниця отримає головний приз змагання – групову екскурсію на цвітіння крокусів у легендарній Колочаві.

За визначеними правилами команди кулінарів, які перебуватимуть у рівних умовах (7 учасників, ізольоване обране жеребкуванням приміщення, надані продукти, тощо) за 3 години мають зробити максимальну кількість смачних вареників. Якщо кількість вареників журі визначатиме після «фінального свистка», то начинки професійні кухарі перевірять на початку «поєдинку».

До слова, волонтери-кулінари змагатимуться у професійних умовах і з дотриманням усіх стандартів, свою базу для цього надає Ужгородське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування.

Звісно, перемогти саме в кількості зліплених вареників не є метою – страву готують для найкращих людей – українських воїнів, тож вареники передовсім мають бути смачнезні та корисні.

Про Захід