В Ужгороді відбудеться лекція-дискусія «Розмови з дітьми в час війни»

Опубліковано:

В Ужгороді відбудеться лекція-дискусія «Розмови х дітьми в час війни.

Що таке ментальне здоров’я? Чи потрібно говорити з дітьми про війну та інші травмуючі події? Як говорити так, щоби не налякати, а дати віру, надію і стійкість? Як діяти так, щоби діти могли розвиватися і зростати, незважаючи ні на що? Як допомогти дітям справлятися з жахами війни, які вони бачать і чують навколо, втратою дому, близьких, із новими умовами життя?

На захід запросили трьох експертів – психологиню Людмилу Балицьку, історика Павла Рубіша та культурну менеджерку Тетяну Смрігу, щоби поговорити на теми, які зараз хвилюють усіх батьків. Щире й відкрите обговорення, практичні поради, сучасні практики і відповіді на складні питання – те, що допоможе вам сформулювати власну позицію, намітити шляхи виходу з кризи і стати в складні часи опорою для власних дітей.

Людмила Балецька – психологиня, кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри психології УжНУ, співзасновниця альтернативного освітнього клубу «Ґомбичка». Коло наукових інтересів: дитяча психологія, сучасні методи травма-фокус психотерапії та психологічного консультування дітей та батьків. Учасниця українських та міжнародних проектів, спрямованих на покращення якості життя дітей з онкопатологією та їхніх батьків, кризовими станами дітей.

Павло Худіш – історик, кандидат історичних наук, доцент, викладач УжНУ, гід-екскурсовод, автор багатьох наукових та публіцистичних праць. Серед його наукових зацікавлень – середньовічна історична реконструкція, європейська культура міжвоєнної доби, історія Закарпаття та єврейської громади Закарпаття у ХХ столітті, проблеми Голокосту.

Тетяна Смріга – культурна менеджерка, художниця, маркетологиня, копірайтерка, дизайнерка. Керівниця Мистецького центру «Кубло», співзасновниця альтернативного освітнього клубу «Ґомбичка». Організувала сотні культурних та освітніх подій.

Вхід безкоштовний за попередньою реєстрацією.
Реєстрація є підтвердженням участі, додаткових підтверджень не буде – просто приходьте на Швабську, 3 в Ужгороді (2-й поверх, над супермаркетом “Алма”, рухайтеся за вказівниками) Дата проведення: 28 вересня 2023, четвер, 18:00 – 20:00

Проект відбувається за підтримки “Карпатського фонду” та COFRA.

Про Захід