В Ужгороді учні дитячої школи мистецтв у свій випускний вечір провели благодійний концерт (Фото)

Опубліковано:

Свій випускний вечір учні Ужгородської дитячої школи мистецтв сьогодні об’єднали із благодійним концертом на підтримку наших військових, свято відбулося в обласному музично-драматичному театрі ім.братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв. 

Цього навчального року у закладі – 71 випускник, це вихованці фортепіанного, вокально-хорового, а також відділів струнно-смичкових інструментів, духових та ударних інструментів, народних інструментів, хореографічного та відділення образотворчого мистецтва. До слова, двоє випускників навчалися на двох відділах одночасно, із похвальними грамотами за відмінне навчання  закінчили школу  46 учнів. 
Із завершенням навчання талановиту молодь, адже ці діти паралельно зі шкільною наукою опановували ще й різноманітні мистецтва, сьогодні привітали, зокрема й міський голова Богдан Андріїв та директорка закладу Наталія Громова. Побажали мирного щасливого майбутнього, реалізувати себе як особистості, щоб знання, здобуті у закладі, любов до мистецтва, яку їм прищепили в стінах школи, залишилися з ними на все життя – незважаючи на те, що не всі стануть професійними художниками або ж музикантами чи хореографами. 

Усі випускники отримали подяки за концертну діяльність, адже неодноразово представляли школу на конкурсах та фестивалях різного рівня, а учні відділення образотворчого мистецтва – ще й за виставкову діяльність. 

Після урочистої частини відбувся концерт випускників, вони представили  свою виконавську майстерність, усі зібрані кошти передадуть нашим військовим.  У фоє  облмуздрамтеатру також організували виставку художніх робіт випускників Ужгородської школи мистецтв.

Ужгородська міська рада

Про Захід