В Ужгороді триває Форум стійких медіа

Опубліковано:

У п’ятницю, 5 липня, в Ужгороді стартував Форум стійких медіа. Участь у форумі беруть понад 50 журналістів та медійників з різних регіонів України, фокус – робота регіональних ЗМІ в умовах війни.

Журналісти з Харкова, Києва, Львова, Ужгорода, Бердянська, Володимира, Івано-Франківська та інших міст протягом дня роботи Форуму обговорять виклики та можливості розвитку для українських медіа під час війни, дізнаються про стан регіональних ЗМІ та поділяться досвідом, новими проєктами, форматами, можливостями для продовження роботи, а також прослухають лекції про те, як працювати з чутливим темами та дбати про ментальне здоров’я медійників.

Форум стійких медіа відкрила керівниця Ужгородського прес-клубу Ірина Бреза.

«Ми зібралися, щоб поговорити про те, як живе українська журналістика зараз, як працюють регіональні медіа в умовах війни. Разом великою спільнотою обговоримо, чи можливий розвиток в цій реальності, поділимося, де шукаємо натхнення для роботи та як нам усім і надалі залишатися стійкими», – зазначила Ірина Бреза.

ірина Бреза

Серед спікерів Форуму стійких медіа – Наталія Курдюкова, керівниця Kharkiv Media Hub, Ольга Білоусенко, голова дослідницького відділу Львівського медіафоруму,  Юлія Машута, Digital Growth Manager Агенції медійного росту «АБО», Ольга Юркова, медіаекспертка, співзасновниця StopFake, Наталія Онисько, Олег Онисько, представники NGL.media, Ольга Ковальова, представниця Української асоціація професійних фотографів, Оксана Расулова, журналістка та редакторка, авторка курсу з журналістики травми для MDF та інші.

Форум триватиме протягом всього дня. Організатор – Ужгородський прес-клуб.

Форум
Форум
Форум
Форум стійких медіа
Про Захід