В Ужгороді стартував VI Форум місцевого самоврядування Закарпаття

Опубліковано:

Сьогодні, 27 жовтня, заступник голови Закарпатської обласної ради Андріана Сушко узяла участь у відкритті VI Форуму місцевого самоврядування Закарпаття «Посилення ефективності роботи громад в умовах воєнного стану», який проходить в Ужгородській міській раді.
Серед учасників заходу: представники органів місцевого самоврядування у т.ч. й фронтових Донецької, Луганської, Запорізької та Одеської областей. Формат форуму – чотири дискусійні панелі спільного засідання Палати голів громад та Палати секретарів рад громад Ради територіальних громад Закарпаття.
Дискусійна панель 1: Бюджетний процес та економічний розвиток громад в умовах війни. Релокація бізнесу на територіях громад.
Дискусійна панель 2: Стратегічне, просторове і земельне планування в умовах воєнного стану. Участь громад у Плані відновлення України.
Дискусійна панель 3: Сталий енергетичний розвиток і енергетична безпека громад (опалювальний сезон 2022-2023 рр.). Збереження довкілля та вирішення екологічних проблем у громадах в умовах воєнного стану.
Дискусійна панель 4: Допомога громад і волонтерів Закарпаття фронтовим, опорним і деокупованим регіонам України та ВПО (вимушеним переміщеним особам). Розвиток транскордонного співробітництва в умовах війни: посилення гуманітарної складової.
Андріана Сушко, вітаючи учасників заходу та гостей краю, передала щирі вітання від депутатського корпусу Закарпатської обласної ради, подякувала організаторам за слушні теми для обговорень в умовах сьогодення, побажала цікавих дискусій та плідної співпраці. «Програмою форуму охоплено майже весь спектр проблематики, яка є актуальною для представників місцевого самоврядування Закарпаття. Переконана, що кожен учасник почерпне для себе цікаву й корисну інформацію, а також зможе запропонувати своє бачення щодо шляхів життєзабезпечення громад у складний час війни», – зазначила посадовець. Користуючись нагодою, висловила вдячність представникам громад краю за роботу, які узяли на себе відповідальність та тягар проблем військового часу, особливо у підтримці великої кількості внутрішньо переміщених осіб на території області.
За підсумками обговорень учасники Форуму прийматимуть загальну резолюцію і звернення до органів державної виконавчої влади різних рівнів щодо невідкладного вирішення актуальних проблем.
Пресслужба Закарпатської облради

Про Захід