В Ужгороді стартував турнір з художньої гімнастики «Карпатія-2022» (Фото)

Опубліковано:

В ужгородському спорткомплексі «Юність» стартував традиційний турнір із художньої гімнастики «Карпатія-2022».

Ці видовищні змагання в Ужгороді проводять уже вп’ятнадцяте. Цьогоріч у них беруть участь понад 80 команд і більш ніж 700 спортсменок різних вікових категорій з усіх куточків України, у тому числі із тимчасово окупованих територій, а також клуб зі словацького міста Бардейов.

В офіційному відкритті турніру взяли участь секретар Ужгородської міської ради Арсен Мелкумян, заступник міського голови Ужгорода Василь Гомонай, начальниця управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради Алла Чернобук, начальник управління молоді та спорту департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації Олег Муртазін, представник НОК України в Закарпатській області Анатолій Плеханов, директор комплексної обласної ДЮСШ «Спартак» Микола Щадей.

Заступник міського голови Ужгорода Василь Гомонай привітав учасників змагань, подякував молоді й тренерам за візит та участь у турнірі, зазначив, що дуже почесно щороку приймати спортивне свято такого високого рівня, подякував організаторам, а також Збройним Силам України – за можливість проводити такі події.

Від організаторів змагань – Закарпатської федерації художньої гімнастики та спортивного клубу «Карпатія» – ідейна натхненниця турніру й очільниця СК «Карпатія» Валентина Плавайко передала подяки партнерам турніру, зокрема подяку для міського голови Ужгорода Богдана Андріїва.

Змагання відбуваються під егідою Закарпатського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України, зокрема, за участі КОДЮСШ «Спартак».

Триватиме турнір і цими вихідними. Колоритні виступи з двох залів спорткомплексу «Юність» можна побачити наживо – за посиланнями:

Про Захід