Голова Закарпатської обласної ради Роман Сарай разом із кількома своїми колегами по депутатському корпусу обласної ради – першим заступником Андрієм Шекетою, Георгієм Горватом та Марією Сігетій, взяв участь у презентації нового навчального року Української академії лідерства.
Упродовж 10 місяців студенти Академії вчитимуться працювати в команді, досягати цілей, брати відповідальність за своє життя та долю країни, проводитимуть різноманітні заходи, реалізовуватимуть проєкти, волонтеритимуть.
Цьогорічна програма об’єднала 34 підлітків, зокрема, із Харківської, Київської, Сумської, Львівської, Полтавської, Івано-Франківської областей та Криму. В Академії студенти під час занять розвивають інтелект, тіло та почуття, досліджують свої здібності, емоції та ставлять цілі з підтримкою особистого ментора.
Підлітки слухають лекції від найкращих викладачів країни, спілкуються з топуправлінцями та підприємцями, а також здобувають практичний досвід: проєкти, стажування, волонтерства, експедиції.
«Це саме той рушій змін, якого зараз потребує наша держава, – відзначив голова обласної ради Роман Сарай. – Особливо у час, коли Україна прокладає собі шлях до Європейського Союзу. Це – складний процес інтеграції, який потребує чимало знань, часу, терпіння та енергії. І це шлях, який потребує лідерства, командної роботи задля зміни суспільства. І цінності, які набувають молоді люди під час навчання в Академії – основа майбутніх змін».
Роман Сарай побажав команді Української академії лідерства процвітання, нових ідей, гармонійного розвитку. Молоді, яка навчатиметься – бути успішними, самодостатніми, справжніми лідерами, які змінюватимуть Україну на краще.
Перший заступник голови обласної ради Андрій Шекета у своїй промові закцентував увагу на позитиві для Ужгорода та Закарпаття від діяльності Української академії лідерства.
«Я був першою людиною в Ужгороді, до якої «постукали» представники Академії щодо розміщення закладу в нашому обласному центрі, – відзначив Андрій Шекета. – Я дав їм номер телефону Ужгородського міського голови. Після того, як вони зконтактували – розпочалась історія Академії лідерства в Ужгороді.
На мою думку, це мало позитивні моменти. По-перше, ми раді, що молоді люди мотивовані. По-друге, молодь приїздить до нас з інших регіонів держави і має можливість майже рік провести в Ужгороді та Закарпатті і, мабуть, провести тут один із найкращих періодів у житті. Це – не лише отримані під час навчання знання, але й щирі позитивні емоції та пам’ятка на все життя».
Андрій Шекета побажав студентам Академії лідерства, щоб усе, що станеться з ними під час навчання було прекрасним, корисним та ціннісним упродовж усього їхнього життя.
Начальниця управління Державної служби якості освіти у Закарпатській області та обласна депутатка Марія Сігетій відзначила плідну співпрацю зі студентами Української академії лідерства, що мала місце минулоріч. «Нам дуже сподобалось, як відбувалось стажування студентів Академії, – зазначила Марія Сігетій. – Ми й надалі запрошуватимемо вас, розповімо чим займається наше Управління, продемонструємо як працюємо. Будемо максимально підтримувати».
Закарпатська обласна рада
