В Ужгороді стартував фестиваль “Закарпатське Божоле” (Фото, Відео)

Опубліковано:

Фестиваль молодого вина стартував в Ужгороді. Першого дня свої торгові майданчики відкрили 20 виноробів та сироварів, у вихідні дні їх буде ще більше. На фестиваль починають з’їжджатися туристи. Серед них і друзі з Києва – два Петра.

Петро МИХАЙЛЮК:

Ми затарились тут у Володі, нам дуже сподобались його вина, сподобався вермут, сподобалася «Перлина Карпат» і «Троянда Закарпаття», тому що дійсно якісно зроблено, дуже хороший аромат, букет, вино добротне, якісне, ми уже попробували тут багато, і зупинились на ньому.

Приємно, коли твоє вино хвалять, – вважає винороб з Мукачівського району Володимир Ключівський. Заради цього і працює. 

Я представляю свої домашні вина, це наші авторські сімейні такі творіння, людям сподобалося, дав продегустувати, розказав, що з чого і як і до чого, люди спробували і їм сподобалось.

Понад 300 літрів різних вин представив на цьогорічному фестивалі ще один представник Мукачівщини Іван ГУДИВОК.

Виноград урожаю 21 року не підвів – набрав достатньо цукру для доброго вина. Рік прекрасний, виноград набрав свій цукор, бо коли виноград не набере, то вино не можна зробити. Коли виноград має 20 і вище, тоді прекрасне вино. Маємо сухі, полусухі, полусладкі і сладкі вина.

Фестиваль «Закарпатське Божоле» триватиме 3 дні, і ви ще маєте чимало часу, аби його відвідати, купити та скуштувати найкращий закарпатський хмільний продукт. На вході у винні підвали вам потрібно буде пред»явити або плр-тест, або ковід-сертифікат.

Про Захід