Закарпатські новини Спорт

В Ужгороді стартував Чемпіонат України та Кубок Закарпаття із дзюдо (Фото)

Чемпіонат України та Кубок Закарпаття із дзюдо стартували сьогодні в ужгородському спортивному комплексі “Юність”.

У змаганнях беруть участь понад 600 спортсменів з усіх куточків нашої країни, а також із Молдови, Румунії, Чехії, Азербайджану та Бельгії.

На урочистому відкритті Чемпіонату учасників, тренерів, уболівальників, суддів привітав Ужгородський міський голова Богдан Андріїв. “Надзвичайно приємно, що сьогодні в столиці закарпатської Срібної землі – в Ужгороді – зібралися відомі спортсмени з усієї України та з-за кордону. Дзюдо – один із найбільш популярних видів спорту, тут сьогодні присутні чудові хлопці і дівчата, які пропагують здоровий спосіб життя. Радий бачити президента Закарпатської федерації дзюдо Юрія Ігнтатка, а також Андрія Шерегія, Василя Ігнатка, Віктора Калініна та багатьох інших відомих спортсменів, які свої знання, досвід, уміння передають молодому поколінню. Бажаю спортсменам показати найкращі результати, стати чемпіонами цього турніру і всім гостям – приємного перебування в Ужгороді”, – сказав Богдан Євстафійович.

Після виступів, привітань на урочистостях – почалися поєдинки за нагороди у вагових категоріях серед чоловіків 46, 50, 55, 60, 66, 73, 81, 90, +90 кг; та жінок – 40, 44, 48, 52, 57, 63, 70, +70 кг.

Дзюдо ґрунтується на принципах японського бойового мистецтва і вважається не просто спортом, а системою виховання, яка гартує наполегливість, силу волі, повагу до інших. 28 жовтня відзначається Всесвітній день дзюдо.

Пресслужба Ужгородської міськради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 86 = 87