Відео Культура Регіональні Новини

В Ужгороді стартував 10-ти денний кінофестиваль «CMIFF» (Відео)

Кіно, гори і туризм! Із 1-го до 10 жовтня в Ужгороді триває перший «Карпатський Гірський Міжнародний Кінофестиваль». Це професійний майданчик, де зустрічаються кінематографісти з усього світу. Фестивальна атмосфера покликана надихнути шанувальників гір та всього, що має до них стосунок.

Олександр МЕРЯВЧИК — директор кінофестивалю «CMIFF»

«Ми працюємо над тим аби Закарпаття розвивалося як край кіноіндустрії. Тож цей фестиваль це певний брендовий захід, який так би мовити мав накрити парасолькою всі ті ініціативи і заходи. Наші намагання, які все ж провадяться час від часу у різних напрямках. Кіно для Закарпаття це вже щось доволі природнє і супутнє. На цій території знімалися фільми які отримували Оскар. Тут присутній прекрасний історичний аспект території.»

На конкурс надійшло 116 робіт із більше ніж 45-ти країн світу, найбільше від України — 24 роботи, друге місце США – 11-ть, закриває трійку Іран – 7 робіт. До програми показу відібрали близько 80-ти картин. Конкурсна програма кінофестивалю передбачає шість розділів: повнометражні ігрові та документальні фільми, короткометражки, анімаційні фільми та рекламні ролики.

Дмитро ГРЕШКО – програмний директор кінофестивалю «CMIFF»

«Програма у нас буде складатися із конкурсного кіно. Також матиме місце і позаконкурсна програма кінофільмів. До всього буде серія майстер-класів та лекцій в контексті гір. Зокрема, Костянтин Балабанов розповість безпеку у горах. На продюсерських лекціях гості розкажуть, як отримати гроші на кіно, до нас приїдуть справді дуже круті люди, які поділяться досвідом.»

У рамках додаткових програм фестивалю відбуватимуться покази світового кіно гірської тематики, серії панельних дискусій, майстер-класи, творчі зустрічі з експертами світової кіноіндустрії та експертами гірського туризму. Також організатори також мають на меті провести промоційні заходи виробників спорядження для активного відпочинку та гірських видів спорту, фотовиставку-конкурс на тему Карпатських гір. Протягом десяти днів усі картини будуть доступні до перегляду на офіційному сайті фестивалю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

95 − = 92