В Ужгороді стартує підготовчий етап містобудівної документації

Опубліковано:

Розпочинається підготовчий етап та громадське обговорення для врахування інтересів громадськості при розробці містобудівної документації у завдання на проєктування та в заяву про визначення стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації, а саме «Детального плану території, обмеженої вулицями Загорською, Закарпатською, Собранецькою та площею Віталія Постолакі» та «Внесення змін в детальний план території, обмеженої вулицями Марка Черемшини, Мистецькою, Василя Стефаника, Степанівською та об’їзною дорогою». 

Про це інформує управління містобудування та архітектури Ужгородської міської ради.

Строк подання зауважень для врахування інтересів громадськості при розробці детального плану території, у його завдання на проєктування, а також у заяву про визначення стратегічної екологічної оцінки триватиме 30 днів, до 14 вересня 2022 року. 

Із усіма пропозиціями і зауваженнями звертатися в управління містобудування та архітектури Ужгородської міської ради за адресою: м. Ужгород, вул. Героїв Небесної Сотні 4, або на ел. адресу: [email protected], або за тел. 61-71-03. Із матеріалами можна ознайомитися також  в управлінні містобудування та архітектури Ужгородської міської ради. 

Про Захід