В Ужгороді розшукують знакових містян

Опубліковано:

Проєкт “Ужгородці, якими ми пишаємося” стартував з ініціативи Фонду Андрія Півня понад місяць тому. Ідея – аби самі ж ужгородці розповідали про видатних, талановитих і гідних визнання містян. Серед кандидатур, яких найбільш часто пропонуватимуть ужгородці, відкритим голосуванням буде обрано лідерів та відзначено на урочистій церемонії нагородження.

“Ми щиро дякуємо ужгородцям за зворотній зв’язок щодо проєкту. Нам прийшло багато пропозицій та порад, стосовно кандидатур, які заслуговують бути номінованими, бути визнаними. Радіємо, що цей проєкт є дійсно спільною з містянами роботою. Тож, проаналізувавши усі пропозиції і побажання, ми з командою Фонду Андрія Півня сформували 10 номінацій, у яких й визначатимемо ужгородців, що є гордістю нашого міста” – каже Півень Андрій, засновник Фонду й меценат.

Відтак, героїв міста шукатимуть у 10-ти номінаціях:

– “З мистецтвом у серці” – митці, письменники, музиканти, театрали, художники, скульптори, талант котрих захоплює і не залишає байдужим;

– “Майбутнє Ужгорода” – активні та креативні молоді ужгородці різних сфер і роду занять, які працюють задля розвитку міста;

– “Спортивна гордість Ужгорода” – спортсмени, тренери чи активні діячі у сегменті спорту;

– “Сильні духом” – люди з непростою долею, які не зламалися під тягарем обставин;

– “Майстер слова” – яскраві представники ужгородської журналістики, блогери;

– “Жива пам’ять” – люди, які не дійшли до наших днів, але були знаковими для Ужгорода;

– “Герої нашого часу”- воїни двох фронтів: медичного та військового;

– “Носії добра” – волонтери й благодійні організації, ужгородці з милосердним серцем, готові допомагати іншим;

– “Служителі Кліо” – історики, краєзнавці;

– “Сіячі знань” – освітяни, педагоги.

Тим часом під дописом про проєкт на сторінці Фонду Андрія Півня ужгородці можуть залишати історії наших земляків, яких вважають гідними уваги та визнання. Доєднатися може кожен охочий.

Фото: Павло Чижмар

Про Захід