В Ужгороді розгорнули перший пункт обігріву (Фото)

Опубліковано:

Перший пункт обігріву розгорнули сьогодні, 14 січня, в Ужгороді. Як і в попередні роки, він діятиме у районі парку Перемоги («Кірпічки») біля ЗОШ №15.У зв’язку з похолоданням – за прогнозами у ближчі дні очікуються морози до -14 ° – Ужгородська міська рада звернулася до ДСНС України у Закарпатській області з проханням розгорнути цілодобовий тимчасовий пункт обігріву, діяльність якого забезпечуватиметься у тому числі міською радою.

Міський голова Богдан Андріїв, начальник ДСНС України у Закарпатській області Мирослав Щербей, заступник міського голови Юрій Рахівський та начальник Ужгородського міськрайонного відділення ДСНС Віталій Ільницький сьогодні оглянули готовність тимчасового пункту обігріву до роботи.У пункті цілодобово чергуватимуть працівники аварійного-рятувального загону спеціального призначення управління ДСНС.

Люди, які потребуватимуть прихистку, зможуть тут зігрітися, попити чаю, з’їсти печиво – це забезпечила міська рада, так само, як і маски та дезінфікуючі засоби.

Долучилися й благодійники – ТОВ «Енергозбереження Закарпаття» надали палети, які, крім дров, використовуватимуть для обігріву пункту. Хоч намет розрахований на 20-25 осіб, через ситуацію із коронавірусом дозволятимуть перебувати не більше ніж 5-6 особам одночасно. За потреби розгорнуть й інші пункти обігріву.

Начальник ДСНС України у Закарпатській області Мирослав Щербей зазначив, що пункт обігріву працюватиме до покращення погоди, рятувальники чергуватимуть позмінно, адже пункт цілодобовий. Наразі всім необхідним забезпечені, якщо виникатимуть додаткові потреби – звертатимуться до міськради.

Крім цього тимчасового пункту, розповів Богдан Андріїв, в Ужгороді працюють ще 3 стаціонарні: на вулиці Олександра Грибоєдова, 20В – у секторі обліку та нічного перебування бездомних осіб, на вулиці Проектній, 3 – на базі КП «КШЕП» та на вулиці Тиводара Легоцького, 15 (приміщення ТОВ «Житло-Сервіс»).

Також міський голова попросив ужгородців не бути байдужими:

«Якщо ви знаєте людей, яким необхідна допомога, підкажіть їм, що працюють пункти обігріву, бо зазвичай такі люди не мають можливості прочитати про їх розташування чи подивитися на телебаченні».

Про Захід