Регіональні Новини Соціум

В Ужгороді привітали освітян (Фото)

Педагогів Ужгорода сьогодні вітали з прийдешнім святом – урочистості з нагоди Дня працівників освіти відбулися у залі Закарпатського обласного художнього музею ім. Й.Бокшая, інформує пресслужба міськради.

Міський голова Богдан Андріїв привітав освітян і подякував їм за копітку працю з дітьми та вручив грамоти Ужгородської міської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм Оксані Легезі, директорці Ужгородської гімназії №14, та Оксані Олашин, директорці Ужгородської гімназії №16.

Відзначили ужгородських освітян й іншими нагородами. Так, нагрудний знак «Василь Сухомлинський» за плідну педагогічну діяльність, високі досягнення в навчанні та вихованні учнівської молоді отримали вчителька української мови та літератури Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 імені Василя Гренджі-Донського Наталія Грицина та вчителька географії цієї ж школи Ярослава Косачевич.

Вручили також подяки міністерства освіти і науки України: вчительці початкових класів Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Валентині Мацак за вагомий внесок у розбудову Нової української школи і вчителю історії Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 – ліцею «Лідер» Юрію Клецку за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні молоді.

Почесною грамотою департаменту освіти та науки Закарпатської облдержадміністрації за досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління нагородили директорку закладу дошкільної освіти №16 «Зернятко» Ларису Вітязь та вчителя фізичної культури Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 імені Василя Гренджі-Донського Олега Харченка.

Подяками управління освіти Ужгородської міської ради за високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю відзначено директорку закладу дошкільної освіти №29 «Дивосвіт» Ольгу Чаваргу, директорку навчально-виховного комплексу «Гармонія» Марину Карпинець.

Школярі подарували учасникам урочистостей пісню, потішили чуттєвими композиціями на фортепіано, гітарі та габоні, скрипках тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 3 =