В Ужгороді проходить Міжнародна науково-практична конференція виноградарів і виноробів (Фото)

Опубліковано:

«Виноградарство і виноробство в Україні в умовах воєнного стану: вчимося перемагати» – тема ІV Благодійної Міжнародної науково-практичної конференції виноградарів і виноробів, яка проходить 15 і 16 грудня на Закарпатті.

У заході беруть участь представники Молдови, власник виноробних компаній в Іспанії, Італії, Аргентині та США, фахівці галузі багатьох областей України, в тому числі звільненої від російських окупантів Херсонщини. Кількома підприємствами представлено Закарпаття.Організовує конференцію впродовж 6 років медіа-група «Технології та Інновації».

Мета – напрацювання алгоритму роботи галузі в умовах війни, збереження підприємств, впровадження новітніх технологій та інновацій, покращення якості продукції.

Учасників заходу привітали голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко і керівник військової адміністрації Віктор Микита.

«Це був великий крок, щоб розпочати розвиватися, але цього не достатньо, щоб повернути ті площі виноградників, які в Закарпатті були до комуністичної реформи. Після нашої перемоги ми повинні зробити так, щоб про українське вино знали в цілому світі і щоб воно, як і зерно, стало однією з найбільших бюджетонаповнюючих галузей України», – сказав Володимир Чубірко.

У рамках конференції проходить виставка-презентація обладнання, технологій, матеріалів та продукції для виноробства і переробної галузі, презентація та дегустація вин і міцних напоїв від українських виробників, бізнес-тур виноробними виробництвами Закарпаття. Також відбудеться благодійний аукціон, на якому збиратимуть кошти на потреби ЗСУ.

Пресслужба Закарпатської обласної ради

Про Захід