В Ужгороді презентували експозиції румунського фотоклубу Varadin

Опубліковано:

Презентація експозиції румунського фотоклубу Varadinum (м. Орадя) «Ми є Варадінум» за ініціативи Спілки фотохудожників Закарпаття відбулася сьогодні в обласному краєзнавчому музею ім. Тиводара Легоцького в Ужгороді.Фотовиставка охоплює 55 робіт, серед яких найбільше портретів і пейзажів, зроблених фотомитцями з сусідньої до Закарпаття країни.Заступник міського голови Ужгорода Василь Гомонай привітав румунських гостей та відвідувачів виставки, подякував фотохудожникам за креативні роботи, які презентували на експозиції, запросив до подальшої співпраці та обміну культурними напрацюваннями.

Також Василь Гомонай вручив подяки міської ради очільнику та представникам фотоклубу «Varadinum».Участь у відкритті взяла і заступниця начальника управління культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради Ольга Василиндра.

Куратор виставки, голова правління творчої спілки «Спілка фотохудожників Закарпаття» Володимир Ньорба розповів про співпрацю з румунським фотоклубом. Спілкувалися також про шлях осередку, нагороди й досягнення, роботу над розвитком фотомитців тощо.

Ужгородська міська рада

Про Захід