В Ужгороді презентують книгу-план економічного розвитку України

Опубліковано:

У середу, 6 вересня, о 13.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться презентація книги «Новий Захід. Українська мрія». Книгу представлять економіст та автор Ярослав Романчук і координатор проекту Михайло Камчатний.

Це перша книга у новітній історії України, яка представляє системний погляд на економічні реформи в країні. У ній представлено наукове обґрунтування необхідності стратегічного курсу, який забезпечить економічне зростання ВВП України до 7-10% на рік, створення тисяч нових бізнесів і мільйонів робочих місць.

Книга містить докладний план, як перетворити Україну на процвітаючу та успішну країну. Учасники заходу отримають примірник книги «Новий Захід. Українська мрія» з автографом автора.  

Ярослав Романчук – відомий економіст, керівник напрямку з економічних реформ Офісу простих рішень та результатів (2021-2022рр.), президент Науково-дослідного центру Мізеса (Мінськ). Консультант з економіки бізнесу, влади та НУО в Україні. Експерт із проблем системних соціально-економічних трансформацій і з проблем європейської інтеграції та співробітництва на постсоціалістичному просторі. Відомий представник та популяризатор Австрійської економічної школи на пострадянському просторі.

Лауреат міжнародної премії Atlas Economic Research Foundation: Sir Anthony Fisher Award 2006 та 2009рр. за книги про феномен економічного дива та системні ринкові реформи для перехідних країн. Переможець Templeton Prize 2006 і 2007рр. Лауреат нагороди «Найкращий адвокат свободи в Україні у 2021 році» від Ayn Rand Center in Ukraine.

Автор 13 книг з економіки, реформ, транзиту від держплану до вільного ринку та понад 6500 публікацій на економічну тему в друкованих та електронних виданнях Білорусі, України, Польщі, США та інших країн.

Був кандидатом у президенти Білорусі на виборах 2010 року, посів 3-є місце.

У 2021 році був вимушений залишити Білорусь і з того часу постійно проживає та працює у Києві. Став керівником напрямку з економічних реформ Офісу простих рішень та результатів.

У 2022 році представив економічні програми «Україна – новий Захід. Економіка $500 млрд для 50 млн. українців до 2030 року» та «Економіка воєнного часу. Що робити».

У травні 2023 року вийшла нова книга Ярослава Романчука «Новий Захід. Українська мрія». Книга містить докладний план, як перетворити Україну на процвітаючу та успішну країну, а звичайних українців зробити багатими та щасливими.

Ужгородський пресклуб

Про Захід