В Ужгороді представлять фотовиставку «Два століття – одна війна»

Опубліковано:

22 червня в Ужгороді представлять фотовиставку «Два століття – одна війна». Виставка діятиме з 13:00 до 17:00 на площі Театральній.

Фотовиставка розповідає про збройну боротьбу українського народу проти російського імперіалізму, що триває вже протягом не однієї сотні років. У ній поєднані архівні фото часів визвольних змагань Української Повстанської Армії, а також сучасні документальні світлини російсько-української війни, зокрема авторства військового кореспондента Максима Левіна.

Цикл виставок «Два століття – одна війна» стартував у 2017 році, відтоді з тематичною добіркою світлин ознайомились тисячі глядачів у різних містах України та за кордоном, інформує департамент культури Закарпатської ОДА-ОВА.

Також виставку розгорнуть 23 червня у Мукачеві на площі Кирила і Мефодія, згодом планується також представити проєкт у Сваляві та Хусті.

Організатори: ГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» у партнерстві з Романом і Мирославою Тарабій та за підтримки Закарпатської ОВА, Мукачівської РВА, Мукачівської райради, Мукачівської міськради й Ужгородської міськради.

Про Захід