В Ужгороді покажуть “Кіно сусідів”

Опубліковано:

Кінофестиваль із такою назвою відбудеться цього місяця в обласному центрі Закарпаття.

Цьогоріч організатори підготували насичену програму актуальних фільмів зі Словаччини, Угорщини, Чехії, Австрії, Польщі та Румунії, які говорять про важливі проблеми та через національний контекст шукають відповіді на глобальні питання.

Окрім цього, запланована у програмі освітня секцію, учасниками якої стануть кінопрофесіонали з країн-сусідів, які представлять свої роботи та поділяться досвідом.

Запрошують приєднатись до свята сучасного кіно та добросусідства. Особливо зараз, коли підтримка країн-сусідів цінна, як ніколи раніше.

Коли: 17-20 серпня

Де: Ужгород, Закарпатський академічний обласний театр ляльок «Бавка» та Закарпатський обласний краєзнавчий музей ім.Т.Легоцького (покази просто неба)

Детальна інформація та розклад – www.kinosusidiv.com.

Вхід на всі події фестивалю – вільний.

Фестиваль організовує команда KyivMusicFilm та Kyiv International Short Film Festival за сприяння Закарпатської обласної державної адміністрації. Проєкт співфінансується урядами Чеської Республіки, Угорщини, Польщі та Словаччини в рамках Вишеградського гранту від Міжнародного Вишеградського фонду International Visegrad Fund, місія якого – просування ідей сталого регіонального співробітництва в Центральній Європі.

Депаратмент культури Закарпатської ОВА

Про Захід