В Ужгороді обговорили як стати міськраді ще більш публічною

Опубліковано:

Рекомендації щодо підвищення публічності виконавчих органів Ужгородської міської ради, міського голови та депутатів обговорили вчора під час зустрічі керуючої справами виконкому Ужгородської міської ради Олени Макари, координатора вимірювання Індексу публічності в Ужгороді Ярослава Гулана, регіонального координатора ОПОРИ в Закарпатській області Святослава Бабілі та представників структурних підрозділів Ужгородської міської ради, інформує пресслужба міськради.

Нагадаємо, восени 2019 року в Ужгороді представили результати чергового, 6-го щорічного вимірювання Індексу публічності органів місцевого самоврядування за підсумками 2018 року. Ужгород поліпшив свої позиції до 62% і посів 18 місце, входить наразі до міст із задовільним рівнем публічності. Хоча у 2016 році, на самому початку цієї каденції, міська рада Ужгорода була в аутсайдерах.

Що вже зроблено, а що ще варто запровадити, насамперед щодо висвітлення інформації, запровадження електронних сервісів аби ще підвищити публічність та прозорість Ужгородської міської ради детально обговорили на зустрічі в міській раді.Про Захід