В Ужгороді нові видання презентує подружжя Петра та Любові Часто

Опубліковано:

Презентація нових видань Петра Часто та Любові Дмитришин-Часто відбулась в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Ф. Потушняка.

Про це йдеться на сторінці закладу.

Подружжя закарпатських журналістів довгі роки живе в Сполучених Штатах Америки, але не забуває про рідну домівку, залишаючись громадянами України. Майже щороку приїжджають додому, аби поділитися своїми творчими набутками. Цього разу Любов Дмитришин-Часто представила свій роман у двох частинах «Загублені у світах», який критика називає першим жіночим романом Закарпаття, що почав писатися ще в часи здобуття Незалежності. Однак у повному вигляді роман побачив світ лише торік в ужгородському видавництві «Тімпані». Окрім того, письменниця представила і нову поетичну книжку «…Крізь сльози», до якої увійшли поезії останніх років.

Петро Часто привіз художньо-публіцистичне видання «Іван і Джон», яке складається з листування українського та американського вояків і, виходячи із задуму автора, є двомовним. Також пан Петро презентував ювілейний щорічний календар Українського Народного Союзу з Америки, який виходить вже 120 років і редактором якого є наш земляк вже чверть століття. Модерував зустрічі – закарпатський письменник і журналіст Олександр Гаврош

Про Захід