В Ужгороді на світанку лунала традиційна “Молитва за Україну” до Дня Незалежності (Фото)

Опубліковано:

Традиційна мистецько-патріотична акція «Молитва за Україну» з нагоди найбільшого національного свята сьогодні відбулася в Ужгороді. Захід цього року провів Заслужений академічний Закарпатський народний хор біля греко-католицького кафедрального собору на пл. А. Бачинського.

Артисти хору виконали духовний гімн та молитву «Отче наш» не лише українською і мовами національних спільнот краю, а й англійською, німецькою, італійською й мовами інших народів світу, які підтримують нашу країну в цей складний час. Таким чином закарпатці висловили вдячність сотням мільйонів небайдужих людей по всій планеті, котрі допомагають Україні виборювати незалежність і свободу.

У спільній екуменічній молитві за перемогу над ворогом, за наших воїнів і мир у країні злилися голоси представників різних конфесій Закарпаття. Також лунали композиції у виконанні народного артиста України Петра Матія, а після сходу сонця соліст відомого рок-гурту «Шабля» Вова Гейзер разом із хором заспівали «Синку, мій синку» і «Браття Українці», подарувавши їм нове звучання.

Насамкінець учасники акції виконали Державний гімн і привітали одне одного, всіх закарпатців та країну з 32-ю річницею з дня проголошення її незалежності.

Закарпатська ОВА

Про Захід