В Ужгороді можуть бути три нові парки

Опубліковано:

У понеділок, 7 вересня, о 14.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, головною темою якого стане створення трьох потенційних парків в Ужгороді. З такою ініціативою тривалий час виступає Закарпатська молодіжна рада та ГО «Простір молоді».

Ініціатива стосується створення трьох потенційних парків в Ужгороді, а саме навколо озера колишнього Радванського кар’єру, Доманинського озера та лісопарку біля аеропорту та річки Задолинка. На заваді створенню цих парків, як кажуть у Закарпатській молодіжній раді, стоїть незаконна та необдумана масштабна приватизація земель під селянське господарство, які не є придатними для цих цілей. Це, у свою чергу, загрожує втраті найбільшого та найпопулярнішого місця рекреації ужгородців на Радванському кар’єрі, а також підтопленню мікрорайонів Ужгорода, таких як «Підлипники», «Доманинці», «Шахта» та району вулиць Собранецької, Букової , Запорізької біля державного кордону, через передачу в особисте користування водних об’єктів, які виконують функції водовідведення. А питання річки Задолинки може спричинити скандал міжнародного характеру, оскільки вона впадає у канал для зрошення полів на території Словаччини.

Йтиметься також про незаконну приватизацію водних об’єктів русла річки Задолинка, гідро-споруди акумулюючого басейну, земель Державного лісового фонду та зелених зон Ужгорода.

Детальніше про ідею та просування в її реалізації розкажуть:

Ернест Самсончик, голова Закарпатської молодіжної ради, ініціатор створення парків в Ужгороді;

Крістіан Фекийшгазі, адвокат.

Захід відбудеться у приміщенні прес-клубу за адресою: м.Ужгород, пл.Жупанатська, 15/4. Початок о 14:00

Ужгородський прес-клуб

Про Захід