В Ужгороді можна подавати кандидатури на стипендії та грошові винагороди кращим спортсменам

Опубліковано:

До 30 листопада в Ужгородській міській раді прийматимуть документи для виплати у 2023 році щомісячних стипендій та грошової винагороди кращим спортсменам міста, які зайняли призові місця на змаганнях відповідних рівнів 2022 року.

На 2023 рік на здобуття стипендій можуть бути висунуті спортсмени, мешканці Ужгорода, які здобули перемогу або посіли призові місця на Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських, всесвітніх, європейських, юнацьких Олімпійських іграх, чемпіонатах та кубках України серед дорослих, молоді та юніорів із видів спорту, що визнані в Україні у встановленому законодавством порядку.

На виплату грошової винагороди можуть бути висунуті спортсмени (тренери), мешканці Ужгорода, які здобули перемогу або посіли призові місця на Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських, всесвітніх, європейських, юнацьких Олімпійських іграх, чемпіонатах та кубках України із видів спорту усіх вікових груп, що визнані в Україні у встановленому законодавством порядку.

Кандидатури спортсменів на здобуття стипендії/грошової винагороди подають обласні, міські дитячо-юнацькі спортивні школи, федерації з видів спорту, фізкультурно-спортивні товариства, спортивні клуби та інші організації фізкультурно-спортивної спрямованості, що зареєстровані та фактично знаходяться на території Ужгорода. У разі здобуття перемоги або призового місця на змаганнях у командних видах спорту на стипендію подається не більше 2 осіб (це не стосується грошової винагороди, яку отримає уся команда).

Кандидатури спортсменів на отримання стипендії/грошової винагороди подаються у відділ молоді та спорту управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради із наступним пакетом документів:

– клопотання про призначення стипендії та грошової винагороди спортсмену (тренеру), що повинно містити прізвище, ім’я, по батькові претендента, дату його народження, адресу реєстрації місця проживання, номер телефону, банківські реквізити кандидата для перерахування коштів для отримання стипендії/грошової винагороди;

– згода на збір та обробку персональних даних;

– витяг із протоколу змагань (обов’язково зазначити прізвище тренера та кількість учасників);

– копія паспорта (1, 2 сторінки, місце реєстрації) або ID-карти та ідентифікаційного номера платника податків. У разі подання ID-карти додається копія довідки про реєстрацію місця проживання.

Документи надсилати на електронну адресу: [email protected]

Контактні телефони: 0312630401, 0505558499, 0506539714.

Відділ молоді та спорту Ужгородської міської ради здійснює узагальнення документів та подає їх на розгляд комісії з питань призначення стипендії Ужгородської міської ради кращим спортсменам м. Ужгорода та комісії з виплати грошової винагороди кращим спортсменам і тренерам  Ужгорода.

Стипендія (грошова винагорода) призначається розпорядженням міського голови на підставі протоколу Комісії.

Спортсмен не має права одночасно отримувати стипендію Ужгородської міської ради, стипендію Закарпатської обласної державної адміністрації і обласної ради для талановитих спортсменів області або грошову винагороду Ужгородської міської ради за підсумками року.

Ужгородська міська рада

Про Захід