В Ужгороді мітингарі зустрілися з обласним керівництвом (Відео)

Опубліковано:

Миру будь-якою ціною закарпатці не хочуть. Оприлюднити текст так званої «формули Штайнмаєра», пояснити наслідки, якщо документ підпишуть, та позицію президента Зеленського. З такими вимогами прийшли представники патріотичних спільнот до голів обласної ОДА та ради.

Роман УСЕНКО

представник патріотичної спільноти

Поки що немає опублікованого тексу результату їхньої зустрічі так званої «формули Штанмаєра». Ми – як патріотична спільнота, як представники ветеранів війни і просто небайдужих громадян вбачаємо в цьому продаж українських інтересів у плані геополітики.

До громадськості виходить перший заступник Ігоря Бондаренка Іван Дуран. Дати відповіді посадовець не може, тому що самі не знають, про що йдеться у документі.

Іван ДУРАН

Перший заступник голови Закарпатської ОДА

Я надіюсь, що все таки якихось дурниць таких, які б сильно збунтували суспільство, там не підписано. Я чесно, станом на сьогодні, я не читав. Мені важко щось коментувати.

Голова обласної ради Михайло Рівіс, у якого ужгородці просять скликати позачергову сесію, відмовляється реагувати на заклики. Мовляв – не має оприлюдненого тексту – нема за що голосувати. Люди вимагають, щоб депутатський корпус направив до президента, Кабміну та Верховної Ради звернення про неприпустимість капітуляції та здачу українських інтересів.

Томаш ЛЕЛЕКАЧ

Представник патріотичної спільноти

Всі адекватні українці не хочуть капітуляції, тому що ці 5 років, на правду, ми протистояли. Загинуло більше 13 тисяч українців. І капітуляція спричинить те, що ці смерті були марними.

Михайло РІВІС

Голова Закарпатської обласної ради

Якщо ми не бачимо, на що ми маємо реагувати, то яку реакцію ми можемо щось прогнозувати. Одні можуть трактувати, що це здача інтересів України, інші можуть говорити про те, що це є реальні кроки про припинення бойових дій на Донбасі. Депутатський корпус має голосувати з розумінням, за що він голосує.

Нагадаємо, що текст документа, який збурив спільноту, оприлюднили вранці 2 жовтня.

Більше у відео УжІнформ:

Про Захід