Відео Соціум

В Ужгороді лікарі пологового пікетували міську раду (Відео)

Обурення та крики. Сьогодні на Поштовій працівники пологового будинку, активісти та небайдужі містяни пікетували Ужгородську міську раду. Люди вимагали аби до них вийшов міський голова Богдан Андріїв і пояснив чому на сесії прийняли рішення повторно провести конкурс на посаду директора пологового в обласному центрі. Позаяк, 24 червня 2019 у такому ж  конкурсі перемогла – Вікторія Пантьо.

Маріанна СПІНАТІ
акушер-гінеколог
« був конкурс, людина перемогла, все добре. Я не розумію як таке може бути, чого так ? »

Святослав ГЕРЗАНИЧ
професор медичного факультету УжНУ
« та незаконне рішення, тому і я тут. Я не розумію з якого приводу оголошений конкурс, що він недійсний. Але, однозначно, що він справедливий. Бо колектив повністю підтримує, а ці всі ігри і так далі, вони із часом змінюються».

Сама ж Вікторія вважає рішення сесії, що відбулась 9 вересня- незаконним. А позицію депутатського конкурсу упередженою щодо її персони. Переконана, це особисте відношення влади до неї.

Вікторія ПАНТЬО
переможниця конкурсу
« Не той кандидат виграв, який потрібен був виграти на цю посаду. Я не можу прокоментувати чому саме, але факт залишається фактом »

До пікетувальників з міської ради так і ніхто не вийшов. Перший заступник міського голови, Олександр Білак пояснив, що всім отримали інформацію. Конкурс проведуть повторно. Це рішення оскарженню не підлягатиме.

Олександр БІЛАК
заступник Ужгородського міського голови
« Виходити до них не є доцільним, бо всі знають позицію міської ради. І все це опубліковано на сайті. Було допущено помилку на першому етапі проведення конкурсу, в частині допущення до конкурсу людини, яка не має 5 років стажу на керівній посаді, і якщо б було якесь суб’єктивне ставлення, то повірте вживалися б інші заходи.

Вже, цього понеділка оголошений новий конкурс на директора пологового будинку. Натомість переможниця минулого — Вікторія Пантьо разом з колективом подала на міську раду заяву до суду та готує колективне звернення до президента.

Більше у відео УжІнформ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

98 − 90 =