В Ужгороді керівникам рекомендують максимально перевести персонал на дистанційну роботу

Опубліковано:

Відповідно до рішення регіональної комісії з питань техногенно–екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Закарпатської ОДА управління економічного розвитку міста Ужгородської міської ради інформує керівників підприємств, установ, закладів та організацій всіх форм власності про необхідність:

Запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань.

Максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій.

Запровадити режим профілактичного спостереження за особами із числа персоналу, які відвідували країни інфекційного ризику.

Передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень, за можливістю здійснювати дезінфекційні заходи за допомогою кварцування.

Забезпечити наявність на робочих місцях, виробничих приміщеннях миючих та дезінфікуючих засобів з метою дотримання працівниками санітарно-гігієнічних вимог та забезпечення проведення режиму вологого прибирання з використанням засобів дезінфекції.

Нагадуємо, що керівники підприємств, установ, закладів та організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інші суб’єкти підприємницької діяльності несуть персональну відповідальність за невиконання санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил та норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними захворюваннями згідно з чинним законодавством України.

Про Захід