В Ужгороді дитсадки запрацюють у звичайному режимі

Опубліковано:

Роботу дитячих садків у звичному режимі відновлюють в Ужгороді. Таке рішення прийняли сьогодні на позаплановому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Міський голова, голова місцевої комісії ТЕБ та НС Богдан Андріїв повідомив про необхідність розгляду питання щодо запровадження функціонування дошкільних навчальних закладів міста у повному обсязі.
Начальник управління охорони здоров’я Василь Решетар розповів про епідеміологічну обстановку в Ужгороді, а начальниця управління освіти Наталія Мухомедьянова поінформувала про готовність закладів дошкільної освіти до роботи у звичному режимі із дотриманням усіх рекомендацій.

За рішенням членів комісії, роботу дошкільних навчальних закладів в Ужгороді дозволили з 1 вересня у повному обсязі. Керівники дошкільних навчальних закладів повинні забезпечити дотримання санітарних норм і правил та при виявленні випадків захворювання на коронавірус негайно інформувати міськрайонну філію ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр» МОЗ України, міське управління головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області та управління охорони здоров’я Ужгородської міської ради.

Про Захід