Закарпатські новини Останні новини Соціум

В Ужгороді домовилися про створення молодіжного обласного центру

Нині, 12 лютого, представники молодіжних хабів з різних куточків Закарпаття та України презентували свої центри, ділилися досвідом та обговорили спільне бачення щодо створення обласного молодіжного хабу. Екологія, культура сортування сміття, боротьба з наркотичною залежністю, громадські ініціативи, креативні ідеї та розвиток молоді різних національностей та віку – це основні напрямки діяльності молодіжних хабів, які долучилися до хакатону «Діалог заради молоді».

Про створення Обласного молодіжного центру домовилися представники молодіжних організацій із владою під час хакатону “Діалог заради молоді”

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Анатолій Полосков прокоментував подію так:

«Молодь Закарпаття заохочує та спонукає обласну владу до активних дій та створення молодіжного центру. Цей осередок, як зауважили представники хабів, зможуть відвідувати не лише молодь, а й люди різного віку, тут буде можливість реалізувати себе, прийти і провести свій вільний час із користю. Як зазначалося, критеріями створення закладу є відповідна зручна локація, хостел, студія звукозапису, приміщення для релаксу та активних ігор, оснащена кухня. Хаб повинен бути максимально сучасним. Обласна влада докладе усіх зусиль для створення такого центру. Ваша роль – роль молоді – в суспільному житті справді потужна, адже ви бачите наше майбутнє в іншому ракурсі, а ми готові до змін, готові підтримувати ваші ідеї», – сказав Анатолій Полосков.

Державний секретар Кабінету Міністрів України Олександр Ярема зауважив, що проведення такого заходу – це приклад для інших регіонів взаємодії влади і молодіжних організацій. 

Ми говоримо про діалог, співпрацю та взаємодію між органами державної влади, органами місцевого самоврядування та молоді. Наша роль – це роль партнера, котрий готовий спільно шукати рішення та долати труднощі. Потрібно розуміти: те, що ми робимо сьогодні, визначає наше майбутнє!», – зауважив Олександр Ярема.

Учасники зустрічі домовилися, що під час створення нового Молодіжного центру будуть враховані усі вимоги інклюзивності – доступного простору для людей з інвалідністю. 

Голова обласної ради Олексій Петров запропонував на найближчій сесії подати наймолодшому депутату 26-річному Михайлу Лабі проєкт із пропозиціями змін до бюджету.

Анатолій Полосков також зауважив, що потрібно визначитися, яке саме приміщення найкраще підійде для Молодіжного центру, чи існує уже таке і чи достатньо його реконструювати, чи потрібно будувати повністю нове. 

Насамкінець до учасників звернувся заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк:

“Найкращі ідеї будуть презентовані на конкурсі громадських ініціатив. Вони будуть спонукати державну, обласну та місцеву влади збільшувати фінансування на запропоновані проєкти для вашого розвитку, як лідерів думок та регіону загалом. Така відкрита влада, як сьогодні, напевно, не була ніколи за всі часи. Тому ми чекаємо від вас ідей та пропозицій. Ви ті люди, які генеруєте сьогодення. А ми, з боку влади, будемо приділяти увесь свій час: і особистий, і робочий, для того, щоб усе це було реалізовано! Ми будемо рухатися вперед, і я переконаний, що логічним завершенням стане відкриття Обласного молодіжного центру”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

53 − 43 =