Здоров'я

В Україні з’явилася інтерактивна карта, яка показує медичне забезпечення кожної лікарні

Організація «YouControl» за підтримки Директорату з питань регіональної політики та децентралізації Офісу Президента України створила інтерактивну систему для аналізу та прогнозування медичного забезпечення у зв’язку з поширенням COVID-19. Презентація відбулася сьогодні за участі представників влади та громадських організацій.

У створенні інтерактивної мапи використовувалися звіти лікарень про їх забезпечення необхідними засобами індивідуального захисту, медобладнанням, наявну у закладі кількість лікарняних ліжок, медичних працівників, поточну ситуацію із поширенням хвороби.

Система буде аналізувати данні, які будуть постійно оновлюватися та прогнозуватиме потреби медзакладів. Зауважимо, що мова йде про медичні заклади, які визнані як опорні лікарні у боротьбі з коронавірусом.

Зараз на мапі можна побачите наступне:

– залишки, які є в лікарні, їх потреби та окремо прогноз, чого і скільки потрібно буде ще;

– наявна кількість лікарів у лікарні з їх кваліфікацією;

– поточну ситуацію з лікарняними ліжками, і їх категорії.

– яка ситуація із поширенням хвороби в області, чи окремій лікарні. Скільки є осіб з підозрою, вже госпіталізованих, летальних випадків.

Зокрема, зараз за наявною на мапі інформацією, Закарпаття має найменшу кількість лікарів, які можуть протистояти епідемії, – 382 людини. Водночас вся інформація щодня оновлюється. Для того, аби ознайомитися з роботою мапи детально натисніть тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

61 + = 68