В Україні буде експертна школа з технології реконструкції і пластики при травматичних ушкодженнях

Опубліковано:

за участі провідних французьких пластичних хірургів.

Проєкт розрахований на п’ять років і є практичним втіленням підписаного міністрами України та Франції меморандуму про співпрацю.

Реалізація проєкту відбувається на базі ультрасучасного Superhumans Center та дасть можливість надати допомогу сотням травмованих пацієнтів з застосуванням міжнародних клінічних протоколів і сучасних доказових практик.

«Через війну кількість пацієнтів мінно-вибуховими пораненнями збільшується. І серед військових, і серед цивільних. Всі вони потребують висококваліфікованої допомоги із залученням мультидисциплінарних груп фахівців найвищого експертного рівня та найсучаснішого обладнання. Вдячний уряду Франції за експертну допомогу в цьому напрямку та Superhumans Center, на базі якого працює місія», — каже міністр охорони здоров’я України Viktor Liashko.

Станом на сьогодні медичні команди у Львові та Києві уже виконали перші етапи операційних втручань 15 відібраним пацієнтам.

Наразі проходить другий етап спільної українсько-французької місії. Відібраним 8 пацієнтам невдовзі зроблять складні реконструктивні втручання: заміщення дефектів твердих та м’яких тканин за допомогою аутотрансплантації, заміщення дефектів твердих тканин за допомогою пацієнт-специфічних-імплантів. Операції відбуватимуться в Центрі Superhumans за участі спеціалістів з обох країн.

Міністерство охорони здоров‘я України

Про Захід