В центрі Ужгорода тимчасово не буде газу

Опубліковано:

Завтра, 29 грудня, працівники підключатимуть новий газопровід до старого. Відтак – з 9 до 15 години перекриють газ об’єктам комунально-побутової власності, що знаходяться поблизу. Йдеться про ДНЗ №39, готель «Закарпаття», «Сільпо» на Минайській, «ОН Клінік»  (вул.Пестеля, 4 ), торгово-офісне приміщення (вул. Пестеля, 10).

За словами фахівців АТ «Закарпатгаз», це планові роботи. Поліетиленові труби не піддаються корозії, здатні витримувати змінні навантаження від грунту та не вимагають катодного захисту, що значно спрощує обслуговування та зменшує видатки на нього.

Прохання до споживачів перекрити крани перед газоспоживаючим обладнанням. Відновлення газопостачання відбудеться того ж дня після здійснення всіх заходів та перевірки. 

АТ “Закарпатгаз” — газорозподільна компанія, що працює під брендом РГК (Регіональна газовакомпанія) на території Закарпатської області та надає послугу з розподілу 276 тисячам побутових та понад 7 тисяч непобутових споживачів (промислових підприємств, бюджетних організацій та об’єктів комунально-побутового призначення).Цього року фахівці АТ «Закарпатгаз» замінилипонад 16 км підземних газопроводів на загальну суму 9,5 млн грн.

Пресслужба АТ «Закарпатгаз»

Про Захід