Відео Соціум

В Оріховиці – військове наметове містечко: збори розпочали підрозділи тероборони (Відео)

10 днів – стільки триватимуть навчальні збори підрозділів територіальної оборони. Із 19 до 28 вересня на Ужгородщині, Хустщині, у Виноградівському та Мукачівському районах до навчань задіяно понад 2 тисячі закарпатців.

На полігоні в селі Оріховиця біля Ужгорода урочисто дали старт зборам. Резервісти житимуть у наметовому містечку, будуть забезпечені триразовим харчуванням, за ними зберігається середньомісячна зарплата за місцем роботи, отримають вони і добові. Безробітним виплатять грошове забезпечення в розмірі прожиткового мінімуму за час навчань.

Віктор НАГАЙКО

полковник, командир 101-ої окремої бригади територіальної оборони

Побідні збори відбувалися і раніше, але такого масштабу тривають на Закарпатті вперше. 10% військовозобов’язаних – це ветерани та учасники бойових дій, які ділитимуться досвідом. Протягом 10 діб усі резервісти вчитимуться, як вести бій, діяти в критичних ситуаціях, надавати першу медичну допомогу, орієнтуватися на місцевості, застосовувати засоби зв’язку, набуватимуть та вдосконалюватимуть навички володіння зброєю, бойовою технікою тощо. Вчитимуться тактичним діям , особливо це стосується спецпідрозділу роти контрдиверсійної боротьби, — боротьба з диверсійно-розвідувальними групами.

Більше у відео УжІнформ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

74 − 68 =