В одній з територіальних громад Прикарпаття запрацювала поліцейська станція

Опубліковано:

Простора, комфортна, сучасна і завжди зі світлом. В селі Поляниця розпочала свою роботу перша поліцейська станція. Правопорядок та безпеку на території одразу трьох населених пунктів віднині забезпечує поліцейський офіцер громади Михайло Бойко. Під його цілодобовою опікою понад 6 тисяч людей.

Поліцейська станція, яка запрацювала в Поляницькій територіальній громаді, чи не найпотужніший правоохоронний осередок, що наразі функціонує на території Прикарпаття.

Тут сучасні кімнати для прийому громадян, де надаватимуть кваліфіковану правову допомогу, нові приміщення для тимчасового утримання правопорушників та кімната відпочинку. Поліцейська станція завжди зі світлом та теплом, завдяки закупленим генераторам.

Посилення поліцейської присутності в цьому районі стало можливим завдяки співпраці обласної поліції Прикарпаття, керівництва місцевої територіальної громади та благодійників.

В урочистому відкритті осередку взяли участь начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Сергій Безпалько, його заступник Остап Білейчук, керівництво поліції Яремчанщини, керівництво територіальної громади, меценати та місцеві жителі.

Благодійник, який долучилися до створення правозахисного осередку Олександр Редька зауважив, такі проєкти необхідно підтримувати. Особливо під час війни. Створення правової держави, де є правопорядок та всі люди захищені законом – мрія чоловіка, яка уже сьогодні втілюється у життя.

Поліція Івано-Франківської області

Про Захід