Закарпатські новини Соціум

В ОДА розробляли стратегію дорожнього кільця, яке посприяє туризму Закарпаття, Львівщини та Прикарпаття

На нараді розглянули варіанти дорожньої інфраструктури Малого карпатського кола: які саме шляхи зможуть якнайповніше розкрити туристичний потенціал трьох областей, що входять до проєкту. І де саме прокладати дорогу, яка з’єднає Славське-Хащованя Львівської області та населений пункт Нижній Студений на Закарпатті.

Анатолій Полосков підтримав ідею віднести до проєкту один із головних туристичних шляхів області, який проходить через Хустський та Тячівський райони – це автомобільна дорога Синевир-Колочава-Буштино, з під’їздом до КПП «Яблунівка», що на українсько-румунському кордоні.

Голова Закарпатської ОДА доручив управлінню лісомисливського господарства області надати пропозиції щодо включення до Малого карпатського кола лісових доріг, які уже існують, щоб, через покращення їхнього стану, можна було створити додаткову вело- та пішохідну туристичну інфраструктуру.

Також було надано доручення забезпечити виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво лісової дороги від урочища Омножанський до підніжжя Синевирського перевалу з подальшим погодженням з Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України.

Мале карпатське коло – це проєкт до якого входять три області – Закарпатська, Львівська, Івано-Франківська. Має на меті, через розвиток туризму, сприяти підвищенню рівня життя місцевого населення та створення якісної дорожньої й туристичної інфраструктури.

Закарпатська облдержадміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 1 = 2