В Ужгородському замку презентували «Страшні реалії війни»

Опубліковано:

По-особливому у форматі воєнного стану День державності України відзначили у Закарпатському Закарпатському обласному краєзнавчому музеї імені Тиводара Легоцького обласної ради. У замку, де розташований музей, організували виставку просто неба «Страшні реалії війни».

На виставку завітало більше сотні ужгородців, серед яких військові, молодь, митці, журналісти та представники влади.

До раніше діючої експозиції «Коли гримлять гармати, музи мовчать» у музеї додалися уламки реальних ракет «Точка-У», С-300 та інші. Їх можна оглянути на задньому подвір’ї замку. У внутрішньому, дворику Ужгородського замку також представлене сучасне озброєння, яким, за сприяння західних партнерів, наші воїни захищають Україну.

У внутрішньому дворику музею також представлена фотовиставка світлин із зон бойових дій донецького майстра Сергія Ваганова.

Зразки залишків вибухової зброї із зони військових дій були передані в музей як свідчення новітньої історії. Експонати передала громадська організація “Волонтери Закарпаття” у співпраці з 15-м окремим гірсько-штурмовим батальйоном, в особі майора Вадима Ворона.

У рамках відзначення Дня Державності для гостей Ужгородського замку уперше відкрили ще частину нещодавно розчищених підвалів, де планується облаштувати середньовічну експозицію та фотозону для відвідувачів.

Пресслужба Закарпатської облради

Про Захід