Регіональні Новини Соціум

В Мукачеві зросли зарплати лікарів та медсестер

За словами начальника відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Мукачівської міської ради Любов Мандзич з початку липня 2018 року 71 тисяча 467 мукачівців вже обрали сімейного лікаря, рівень заробітної плати сімейного лікаря зріс до 25 тисяч гривень, а медичних сестер до 12 тисяч гривень.

Завдяки підтримці впровадження медичної реформи з боку місцевої влади сьогодні місто є лідером за кількістю підписаних декларацій й прикладом для наслідування інших. Наступним кроком у реформуванні медицини стане вторинна ланка закладів охорони здоров’я.

Вже з квітня місяця нового року принцип гроші йдуть за пацієнтом буде впроваджено при надання спеціалізованої та високоспеціалізованої допомоги. До цього Мукачево також готове каже Любов Мандзич, на сьогоднішній день КНП «Мукачівська центральна районна лікарня» має необхідне матеріально-технічне оснащення та хороший кадровий потенціал для укладання договору з Національною службою здоров’я України.

Завдяки вчасно проведеній автономізації лікарня успішно пройшла реєстрацію в системі електронного здоров’я України. Як і на первинній ланці було проведено комп’ютеризацію закладу, відповідно до вимог НСЗУ лікарня забезпечена медичним обладнанням та цілком готова до реформування.

Мукачівська міськрада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + 1 =