В Хмельницькому стартувала «Школа успішного аграрія»

Опубліковано:

Протягом двох днів більше 30 учасників навчатимуться у Craft Farming School 2024 (Школа успішного аграрія). Хмельницька міська рада уже втретє проводить такий захід.

Дводенний інтенсив має за мету більш детально розповісти про науку ведення сільського господарства. Участь є безкоштовною.

Це унікальна школа, яка дозволяє не лише підприємцям, але й просто фізичним особам отримати необхідні знання у галузі сільського господарства. І в подальшому організувати свій бізнес або додати новий напрям розвитку уже діючої справи.

«Мета школи – залучати людей до підприємництва, до нових ідей, до ведення сільського господарства. Через повномасштабну війну багато людей втратили роботу, ця школа надає можливість подивитися на сучасні реалії та що потрібно, щоб реалізувати власну справу.

Нам важливо, щоб кожен працював та сплачував податки, адже завдяки наповненню бюджету громади ми маємо змогу підтримувати українських захисників. Сподіваємося, що після третьої школи ми знову побачимо нових підприємців в нашій громаді, які розвиватимуть власну справу та сплачуватимуть податки», – зазначив заступник міського голови Микола Ваврищук, звертаючись до присутніх.

Також тренери розповідали, як не просто організувати бізнес, але як залучити державні або грантові кошти, отримати фінансування міжнародних інституцій.

Своїми знаннями з учасниками ділилися практики, які мають власний досвід, реалізували власні проекти і мають, що розказати іншим.

Говорили під час школи і про зелений туризм, інноваційні вертикальні ферми тощо.

По завершенню «Школи успішного аграрія» її учасники отримають відповідні сертифікати.

Хмельницька міська рада

Про Захід